fbpx

Rõõmsad Lapsed kirbukas

RÕÕMSAD LAPSED KIRBUKAS

Meie, Rõõmsad Lapsed Kirbukas, mõistame täpselt, kui kiiresti lapsed kasvavad ja kuidas garderoob muutub pidevalt väljakutseks. See on meie jaoks inspiratsiooniks luua süsteem, mis teeb teie elu lihtsamaks ja lõbusamaks..
.
Meie poes on kõik riided ja jalanõud hoolikalt organiseeritud suuruste järgi, et saaksite leida just selle, mida vajate, ilma segaduseta. Meie eesmärk on pakkuda teile nauditavat ostukogemust, kus te ei pea mööda poodi ringi ajama segamini pööratud kastide ja bokside vahel..

Esimesel korrusel on mängunurk, kus lapsed saavad mängida ja lõbutseda, samal ajal kui teie ostlete.

Ootame teid kogema, teistmoodi kirbuka külastust. Alati oleme tänulik ka tagasiside eest, et teha meie külastamine teile veel mugavamaks.

Kui poe külastamine tundub keeruline ärge muretsege! Tellige sobivad tooted postiga meie e-poest lähimasse pakiautomaati.

Tegevust väikestele šoppajatele

Paar sõna meist:

Kas sul on kodus palju üleliigseid lastetooteid?

Kui jah, siis oli ka minu kodus kunagi sama olukord. Istusin oma beebiga vaibal ja mõtlesin, mida kõigi nende väikseks jäänud asjadega peale hakata. Ära visata ei tahtnud. Müüa ei saanud, sest selleks mul lihtsalt ei olnud aega. Sama lugu oli ostmisega. Tore oleks taaskasutusest leida, aga mõte minna beebi ja väikelapsega kirbukatesse šoppama.... Tekitas minus pigem hirmu, kui põnevust. Ja äkki tekkis mulle idee, miks peavad kirbukad olemas süsteemiga, kus otsimiseks või müümiseks peab lapsevanem leidma paar tundi aega. Ostes ei pruugi ikka midagi leida. Mõte hakkas oma elu elama ja umbes aasta peale seda ideed sündis meie armas, boksivaba kirbukas.

Kerdi

Asutaja, Töötaja,
Kolme lapse ema.

Jälgi meid ka:

Saadame postiga

Vali enda lemmikud tooted välja, kas storydest ja kirjuta meile. Või tee ost läbi e-poe.

Korralik Kaup

Me anname endast parima, et toodetel ei oleks defekte.

Head pakkumised

Pakkumised, mida sa kuskilt mujalt ei leia.

Turvaline

Turvaline ostu ja müügi keskkond.

Shopping Cart